• UWAGA UWAGA !!!
  ZMIANA SIEDZIBY SZKOŁY
  ul. Dominikańska 8 II piętro
 • Zadzwoń lub napisz
  +48 512 215 590
  info@yamahatarnobrzeg.pl
 • Wykwalifikowana kadra
  Wspaniałe podejście do dzieci
  Serdecznie zapraszamy
 • Bogata oferta
  Programów nauczania
  Zapoznaj się z naszą ofertą
 • Wieloletnie
  Doświadczenie
  w pracy z młodzieżą
 • Darmowa
  Lekcja próbna
  Przyjdź do nas

Fortepian/Pianino

Dla dzieci od 8. roku życia, młodzieży i dorosłych

Program dla wszystkich chcących nauczyć się grać na pianinie/fortepianie muzykę od klasycznej do rozrywkowej. Program ten umożliwia naukę gry, w oparciu o szeroki, specjalnie dostosowany repertuar solowy i zespołowy. Integralną częścią kursu jest także kształcenie słuchu muzycznego, rozwój umiejętności improwizacji oraz nauka akompaniamentu do śpiewanych piosenek.

Dzięki doświadczeniom nabytym podczas wieloletniej pracy jesteśmy w stanie przekazać umiejętności niezbędne do bezstresowych występów przed szeroką publicznością. Gra pod okiem nauczyciela zapobiega także przyswajaniu złych nawyków, które są częstym problemem wśród muzycznych samouków.
Przygoda z muzyką to także szlifowanie własnej osobowości. Umożliwiamy naszym podopiecznym występy na dużej scenie. Kontakt z szeroką publicznością uczy przezwyciężać nieśmiałość oraz radzić sobie ze stresem.

Szkoła Muzyczna YAMAHA w Tarnobrzegu zapewnia wysokiej jakości sprzęt, profesjonalne materiały dydaktyczne oraz podkłady muzyczne, z których nasi uczniowie korzystają podczas zajęć, czy ćwicząc w domu. Atutem naszej szkoły jest wykwalifikowana kadra nauczycielska.

Dalsze informacje o naszych programach:

YAMAHA Szkoła Muzyczna Tarnobrzegul. Dominikańska 8 II piętro, 39-400 Tarnobrzeg
Kontakt telefoniczny: +48 512 215 590email: info@yamahatarnobrzeg.pl